Kárhozottak cirkusza
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posting users this month
No user
Staff
Taylor Scott
Aurora

Megosztás
 

 Világleírásunk

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Város úrnője
Aurora

Aurora
Hozzászólások száma : 12
Join date : 2014. Jan. 26.
Tartózkodási hely : Ahol és amikor akarok, ott

Világleírásunk Empty
TémanyitásTárgy: Világleírásunk   Világleírásunk EmptyCsüt. Ápr. 17, 2014 12:39 pm

1994. 02. 27.
„Sokan képzelni sem merték, sokaknak a rémálmaiban léteztünk csupán, és voltak, akik várták, remélték, hogy még is igaz. Hát most itt vagyunk, nyíltan a világ színe előtt, felfedve magunk az embereknek. Hogy miről is van szó? Vámpír vagyok, St. Louise városának Temoinja, a második a sorban. Sokan vannak még rajtam kívül, az éjszaka teremtményei. Olyanok, akik eddig csak a könyvekben, vagy a horror mesékben jelentek meg. Vérállatok, vámpírok. Eddig muszáj volt titkolnunk a létezésünk, de a Tanács, a vámpírok mindenkori bírái úgy döntöttek, ideje lépnünk. Haladni a korral, jogokat szerezni magunknak, megismertetni magunk a nagyközönséggel. Tartok tőle, hogy nem lesz békés, sőt, vérengzésbe fog torkollni, de remélek. Remélek, mert így valóra válhat mindaz, amire eddig vágytam.”

2009. 12. 31.
”Ez a nap a történelemkönyvekbe úgy fog bevonulni, mint a Véres Szilveszter. Nem gondoltam volna, hogy ezt megérem. Néhai úrnőmet Valeria , elragadta a hév, nem figyel a vámpírjaira, elszabadult a pokol. A fiatalabb vámpírok vérengzésbe kezdtek, ahogy a gyengébb alakváltók is, akik mint a hatalma alá tartoztak, hívóállatai voltak. A falkák vezérei tehetetlenek lettek, ahogy én, és lassan a mesterem is. A Vámpírok Tanácsa határozott. Az úrnőm karót kapott. A Tanács azonban arra nem számított, hogy én leszek a város Úrnője. Mostanra nem kellett lepleznem, mekkora is a hatalmam. Enyém lett a város, első dolgom volt magamhoz szólítani a róka falka Kolnjét , valamint megegyezni a második legerősebb falkával: a hiénakutyákkal. Szövetségre léptem velük, vért és védelmet adnak, én cserébe megélhetést biztosítok.”


2014. 01. 25.
„Rengeteg vérállat sereglik a városba, egyre többen vagyunk mi, vámpírok is. Legtöbben az enyéim, én vagyok a mesterük, a Soudre de Sang-juk (vérvonal „fő” ) és van, akit úgy hívtam, esetleg ő kérte magát, had szolgáljon engem. Az én hatalmam kelti minden nap életre őket, a vérállatok két fő hordája is engem szolgál. St. Louise városának Úrnője vagyok, és nem is tervezek megválni a rangomtól, holott az utóbbi időben értek támadások, és pár – tudtom nélküli – fiatal vámpír is rontotta a törékeny békét, amit az emberekkel kötöttünk. Egyre több jogunk van, remélem, lassan jogunk lesz megvédeni is magunk, az irigy, elvakult csőcseléktől is, akik úton-útfélen gyilkolják az enyéimet, és a drága szövetségeseimet. Az emberek elvakultak, ostobák, mert félnek tőlünk, a kezdeti csodálkozás, és csodálat, kíváncsiság hamar átfordult. Hamar kettészakadt. Vannak, akik gyűlölnek és félnek bennünket, nem csoda hát, hogy még mindig bujkálni kényszerülünk. A vérállatok rejtegetik a kilétüket, nem fedhetik fel maguk, elvégre oda lenne a megélhetésük, a társaságuk, a családjuk. Mi, az éjszaka teremtményei pedig még mindig rejtegetjük a nappali búvóhelyünk, mert vannak elvakult ostobák, akiket nem érdekel a törvény, ölnek. Vannak azonban, akik kíváncsiak ránk, nem csak azért, hogy holmi kísérleteket végezzenek rajtunk. Érdeklődnek irántunk, bár ebben is az a félő, hogy egyre többen lesznek olyanok, akik közénk akarnak állni. Vakítja őket az öröklét, a misztikum. Figyelmeztettem is a gyermekeim, elvégre nem mindenkit változtathatunk át. Ahogy az alakváltó baleseteket is ritkítani kell. Az én városom nem lesz a bűn melegágya, ahogy pár éve. Figyelemmel kísérem az alakváltók több klánját, érdekem a köztük lévő béke is. Továbbra is a hiénakutyák és a rókák a két legnagyobb falka a városban, gondot viselek a sasokra is, hisz belőlük kevés van, és értékesek Sajnálom, hogy nem a hívóállataim. A rókák nagy számban fordulnak elő, egyre nagyobban, jó látni, mivel pár évszázada még ők is alig maroknyian voltak. A vezérükkel kiváló üzletem van, még akkor is, ha olyan amilyen, legalább gondot tudok rá viselni, ne legyen belőle nagy baj. A párducok felé nem nagy az érdeklődés, az előző város úrnő hívóállatai voltak, nem jó a hírük, de már cserélődnek, egyre stabilabbak a tagok, nincs sok fiatal, akik pedig vannak, azok biztos segítőkre találnak. Sajnos ugyan ez a hír a farkasoknál is, elvesztették a vezérük, és jelenleg nincs, aki pótolja a hiányát.”


Te kihez szeretnél tartozni? Melyik oldalon állsz? Egy vérállat vagy, aki a városka szélén egy kertes házban lakik, és az Úrnőt szolgálja? Vagy épp ellenkezőleg, egy ember, aki pont a rejtélyes szomszéd mellett lakik, de mit sem sejt? Esetleg elvakult vámpírhívő? Tini, akinek ez az egész egy buli? Alakváltó, aki utálja ami? Vámpír, aki hatalomra tör, és ármányokat sző?....
Vissza az elejére Go down
 

Világleírásunk

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kárhozottak cirkusza :: Alapok és egyebek :: Szabályzat, információk-