Kárhozottak cirkusza
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posting users this month
No user
Staff
Taylor Scott
Aurora

Megosztás
 

 Rewa Coult

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Rewa Coult

Rewa Coult
Hozzászólások száma : 1
Join date : 2014. Apr. 29.

Rewa Coult Empty
TémanyitásTárgy: Rewa Coult   Rewa Coult EmptyKedd Ápr. 29, 2014 7:24 pm

Rewa Coult 2466vlilgrxdpcfgqidv

♦ AREWANALA COULT ♦

♦ ♦ 28 ♦ ♦    ♦ ♦ hetero ♦ ♦  Hiénakutyák ♦ ♦  Uxhaso ♦ ♦

Becenév
Rewa

Faj
Hiénakutyák

Titulus pályázatod
4. szint. Vérállat - Uxhaso

Státusz
domináns  

Választott speciális képesség
-

Hívóállat
-

Születés helye/ideje
Egyiptom peremvidékén 1985 tavaszán.

Foglalkozás/ Karaktered célja
Az emberi világban az ő munkája talán egy menedzserének felel meg, mert ő intézi a Green Venom-mal kapcsolatos ügyes-bajos dolgokat. Néha a pult mögött is megtalálhatod.
A Csendes vadászok klánban ő az uralkodópár bizalmasa.
Emellett gyakran testőrködik a Vámpírkirálynő mellett ezzel biztosítva, hogy továbbra is gyümölcsöző harmónia uralkodjék a Város úrnője és a Klánja közt.


Személyleírás
Az emberi külső oly megtévesztő, hisz egy aprócska, alig 160 centiméteres nőt látsz, de a látszat nagyon is csal. A törékeny burok egy ugrásra kész vad erejét rejti, kinek izmai ott duzzadnak a halvány kreol bőr alatt. Vékony csontozatomnak hála igen fürge vagyok és nagyon jó az egyensúlyérzékem, de emellett kelően nőies az alkatom. Ovális arcomon pisze orr pihen, mely pajkosságot kölcsönös a szigorú arcélemnek. Hullámos fürtjeim az aranyló sivatagi homokot idézik, melytől mandulavágású mogyoróbarna szemeim még mélyebbnek és rejtélyesebbnek tűnnek. Telt ajkam szegletében gyakran lapul egy kaján mosoly, mely ritkán bátorító, többnyire inkább meghunyászkodásra ösztönző. Ruházatom változatos, általában az alkalomhoz illően öltözöm, de ha csak kikapok valamit a szekrényből, akkor az a kényelmes, de nőies kategóriába sorolható. Szeretem a kiegészítőket, a díszes öveket, a hosszú nyakláncokat és a napszemüvegeket.
Vérállatként nagyobb vagyok, mint egy átlagos hiénakutya, de más eltérést nem tudnék kiemelni. A bundámon a fekete-sárga-fehér színek láthatók, melyből a hátamon a homok sárga, míg a hasamon a fehér a domináns. Talán annyi a kirívó a bundázatomon, hogy a többséggel ellentétben az én farkam sárga és a legvége fekete.


Jellem
Eltökélt, céltudatos, megfontolt, de néha mégis bizonytalan, vagy épp meggondolatlan vagyok, de ezt jól titkolom. Többnyire nyugodt, de ha a helyzet úgy hozza hirtelen is tudok lenni. A fajtársaimmal barátságos, nyitott, segítőkész, de az idegenekkel szemben visszahúzódó, magamnak való és néha undok szoktam lenni, ez többnyire attól is függ, hogy hogyan közelítenek felém.
Hűséges típus vagyok, mint a legtöbb kutyafajta, de sosem fogod teljesen elnyerni a bizalmam, hisz az ösztönöm vad, akár a hiénáké. Talán a legjellemzőbb rám a realista, mert nem hiszem azt, hogy valami csak fekete vagy fehér lehet. Mindig a békés megoldásokra, a kompromisszumokra törekszem, de mindenekfelett a Klán érdekeit nézem, úgyhogy ha harcra kerülne a sor én bizonyost, hogy az elsők közt indulok a csatába!


Előtörténet
Vissza az elejére Go down
 

Rewa Coult

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kárhozottak cirkusza :: Karakteralkotás :: Karakteralkotás iroda-